Vyberte stránku

živnostník, člen ODS

Vážení voliči,

dovolte, abych se vám představil. Je mi 52 let, pocházím z Přerova, kde jsem vystudoval Gymnázium Jakuba Škody a celou dobu v něm žiji. Jsem ženatý a mám dvě dcery. Dlouhodobě se specializuji na oblasti financí, a to jak ve svém zaměstnání, tak ve volném čase při práci pro statutární město Přerov.

Před takřka 20 lety jsem začal působit v českých bankách, pojišťovnách a stavebních spořitelnách. Prošel jsem si prací „od piky“ jako obchodník a postupně dostával větší důvěru svých nadřízených. Poslední dvě pozice coby zaměstnance finančních domů už jsem končil jako regionální ředitel. V roce 2009 jsem si založil vlastní společnost pod názvem IK – REALFIN specializovanou na poskytování kompletních finančních služeb s důrazem na spokojenost klienta. Už brzy si budeme připomínat 10 let úspěšného působení na trhu.

Dlouhodobě se zajímám také o politiku, jsem členem Občanské demokratické strany a v současné době jsem předsedou jejího přerovského oblastního sdružení. Zároveň působím jako člen finančního a rozpočtového výboru Zastupitelstva města Přerova.

Jsem pro koncepční, hospodárné a efektivní nakládání s financemi města. Pokud se stanu členem zastupitelstva, budu tyto myšlenky i nadále prosazovat. Případné zadlužování města může být odůvodněno pouze skutečně nutnými a racionálními investicemi do rozvoje města. Bude třeba také změnit tvorbu samotného rozpočtu, aby už při svém vzniku reálně pokrýval veškeré potřeby města bez nutnosti zbytečných a nekoncepčních změn v průběhu roku. V oblasti majetku města jsem pro reálné vyhodnocení nepotřebného majetku. Z jeho prodeje je možné efektivně financovat obnovu majetku, který Přerov opravdu potřebuje. Myslím, že občané našeho města by přivítali také možnost zřízení „jednoho místa“, kde by vyřídili vše potřebné.

Igor Kraicz

Share This