Vyberte stránku

Kdybych o sobě měl něco říct jednou větou, muselo by v ní stát, že jsem hrdým otcem tří synů, celoživotním sportovcem, jeho fandou a člověkem, který se zajímá o veřejné dění. Ale protože mám více prostoru, několik dalších vět k tomuto stručnému vyjádření ještě přidám.

Narodil jsem se 23. května 1978 a je mi tedy 40 let. Pocházím z Přerova, ve kterém žiji celý život. Chodil jsem v něm na základní i střední školu a nakonec jsem v Přerově absolvoval také vyšší odbornou školu se zaměřením na reklamu a marketing.

Většinu svého života pracuji jako živnostník, specializuji se na správu nemovitostí, pomoc při investiční výstavbě a poradenství. Podnikání jsem přerušil pouze v době, kdy jsem díky důvěře voličů mohl v letech 2011 až 2014 pracovat jako náměstek primátora statutárního města Přerova. Přerovským zastupitelem jsem dosud, navíc řídím jeho kontrolní výbor. Předloni jsem dostal příležitost působit také jako předseda komise pro majetkoprávní záležitosti Rady Olomouckého kraje.

V roce 2002 jsem vstoupil do Občanské demokratické strany. Postupně jsem vedl přerovské místní i oblastní sdružení ODS, v současné době jsem předsedou Regionálního sdružení ODS v Olomouckém kraji.

Mám tři syny, nejstaršího Filipa a pak dvojčata Matěje s Tomášem. Dvojčata společně s jejich vrstevníky jsem donedávna vedl jako trenér v kozlovickém fotbalovém klubu, kde i nadále působím ve vedení. Se všem třemi syny pak vyrážím na další sportovní klání v roli diváků. Jako fanda Přerovské rokle musím zmínit autokros, ale můžete nás potkat na řadě dalších akcí v Přerově i okolí. Poslední rok trávím hodně času také na své chalupě. Pomáhá mi relaxovat při manuální práci a jezdím si na ni „dobíjet baterky“. Kdo zná dobrý pocit z natřené verandy nebo hromady vlastnoručně nasekaného dřeva, ten ví, o čem mluvím.

Share This