Vyberte stránku
úvodní foto - přerov

DOPRAVA

DOPRAVA NADÁLE ZŮSTÁVÁ NAŠÍ PRIORITOU. DÁLNIČNÍ OBCHVAT, PRŮPICH, PARKOVÁNÍ A POKRAČOVÁNÍ V OBNOVĚ CHODNÍKŮ A CEST VE VLASTNICTVÍ MĚSTA, BUDOVÁNÍ CYKLOSTEZEK.

BYDLENÍ

MĚSTO TVOŘÍ OBYVATELÉ A TI MAJÍ PRÁVO NA DŮSTOJNÉ BYDLENÍ. JEDNOU Z CEST JE VYUŽITÍ SOUČASNÝCH KAPACIT NEOBYVATELNÝCH BYTŮ VE VLASTNICTVÍ MĚSTA.

ZELEŇ

STROMY JSOU PLÍCEMI TÉTO ZEMĚ A HODLÁME ZAJISTIT JEJICH VÝSADBU VŠIROKÉM CENTRU MĚSTA. BUDEME POKRAČOVAT TAKÉ V OBNOVĚ MICHALOVA, KDE UŽ JSME ODVEDLI SPOUSTU PRÁCE.

FINANCE A MAJETEK

ODPOVĚDNÁ SPRÁVA MAJETKU VE VŠECH JEJÍCH HLEDISCÍCH JE NAŠÍ DALŠÍ PRIORITOU. SÍDLIŠTĚ, KTERÁ SE LÉTA NEZMĚNILA POTŘEBUJÍ NAŠÍ PÉČI. A PARK NA NÁM. SVOBODY VOLÁ PO OBNOVĚ JIŽ LÉTA.

KULTURA A VYŽITÍ

BUDEME PODPOROVAT KULTURU VČETNĚ VHODNÉHO PROSTORU PRO JEJÍ POŘÁDÁNÍ. PROSADÍME VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍHO PŘÍRODNÍHO AMFITEÁTRU A STÁLÉHO LETNÍHO KINA.

SPORT

NAŠÍ DALŠÍ PRIORITOU JE PŘINÉST SPORT CO NEJŠIRŠÍ VEŘEJNOSTI. AŤ FORMOU NOVÝCH SPORTOVIŠŤ, BUDOVÁNÍM WORKOUTOVÝCH HŘIŠŤ, TAK STAVBOU NOVÉ MULTIFUNKČNÍ SPORTOVNÍ HALY.

q

BEZPEČNOST A POŘÁDEK

OBLÍBENÉ HESLO POLITIKŮ “ JSME TU PRO VŠECHNY” PRO NÁS NEPLATÍ. JSME A BUDEME TU PRO TY, CO DODRŽUJÍ PRAVIDLA. AŤ JE TO V MĚSTSKÝCH BYTECH, NA BAZÉNĚ ČI NA VEŘEJNÉM PROSTRANSTVÍ.

ZDRAVOTNICTVÍ

ZDRAVÍ A ZDRAVOTNÍ PÉČE PŘEDEVŠÍM. VÁŽNÝM PROBLÉMEM ZAČÍNÁ BÝT PRIMÁRNÍ PÉČE, PODPOŘÍME PROTO  DOSTUPNOU ZUBNÍ PÉČÍ I LÉKAŘSKOU POHOTOVOST.

Aktuality

Sběrový dvůr v přerovské ulici Na hrázi se rozrostl

Sběrový dvůr v přerovské ulici Na hrázi se rozrostl

Přerovské technické služby v pondělí 5. října otevřou novou plochu sběrného dvora. Přístavba přišla na téměř 10 milionů korun, zhruba čtvrtinu nákladů zaplatil stát. Za tuto částku teď v areálu Na hrázi 17 vyrostla nová moderní budova. Nový objekt se skládá z 35...

Město opraví dlažbu ve Wilsonově ulici

Město opraví dlažbu ve Wilsonově ulici

Lidem procházejícím mezi Masarykovým a Žerotínovým náměstím v Přerově bude už brzy sloužit opravená dlažba. Město nechá znovu usadit uvolněné dlaždice a provést další nezbytné práce. „Půjde o lokální úpravy uvolněných dlaždic, prořezání a úpravu poškozených spár...

ODS vyšle do boje o Senát lékaře Tomáše Kocourka

ODS vyšle do boje o Senát lékaře Tomáše Kocourka

Občanská demokratická strana bude v letošních volbách do Senátu v obvodu číslo 63 podporovat Tomáše Kocourka. Dvaačtyřicetiletý lékař má za sebou práci primáře operačních sálů přerovské nemocnice, nyní působí na nemocničním urgentním příjmu, jako ortoped i jako soudní...

Náš Facebook

Napište nám

6 + 7 =

Share This